İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

İyi Parti, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kadar kullanılmak üzere düzenlenen seçim bürosunu açtı.

İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

 

 

İYİ PARTİ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

 

 

İyi Parti, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kadar kullanılmak üzere düzenlenen seçim bürosunu açtı.

 

Onikişubat İlçesi’nde bulunan Necip Fazıl Kültür Merkezi civarında bulunan seçim bürosu açılış törenine, İyi Parti İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı, Seçim Komite Başkanı Fatin Rüştü Kayran, İyi Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı ve il ilçe yöneticileri ile kalabalık bir halk gurubu katıldı.

 

ZAFERİN SİMGESİ

Törende açılış konuşmasını yapan İyi Parti İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, seçim bürosunun herkese hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Büromuz seçim zaferimizin kalesi olacak. 31 Mart akşamı burada yapacağımız kutlama zaferimizin simgesi olacak. Onikişubat belediye başkan adayımız Mustafa Bastırmacı’nın halk tarafından tanınması ve güven oluşturması işimizi fazlası ile kolaylaştırdı. Bu zafer ilçemizin zaferi olacak” dedi.

 

‘BAŞARIYA OLAN İNANCIM TAM’

Onikişubat ilçemizde tek alternatifin İYİ parti olduğunu ifade eden Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, şu ifadelere yer verdi: “İlçe teşkilatımız tüm gücü ile çalışmalara katılıyor. Benim başarıya olan inancı tam. Onikişubat ilçesi olarak yeniliğe değişime gelişime daima hazırız. Hizmetler için Mustafa Bastırmacı’nın Belediye başkanlığını beklediğini biliyoruz.”

 

‘HERKESLE YÜREK BİRLİĞİ YAPMAMIZ GEREK”

Seçim komitelerindeki çalışmalardan bahseden Seçim Komitesi Başkanı Fatin Rüştü Kayran ise “Komitemiz eksiksiz görevlerini yerine getirmekte her gün esnaf ziyaretleri ve halkla sohbetlerimiz sürüyor. Mahallelerimizde sandık görevlileri belirlendi. Çalışmalarımızı basın ve sosyal medya aracılığı ile her gün duyuruyoruz. Komitenin tek başına çalışması elbette yeterli değil. Çalışmalarına topyekün olarak güç verilmesi gerekir. Seçim büromuza bir sandık koyduk. Sandığımızda halkımızdan talepleri yazıp atmasını istiyoruz. Bu talepleri değerlendiren bir ekip kurduk ekibin başı ise belediye başkan adayımızdır. Çalışmalara her gün sabah 7’de başlayıp gece 1’lere kadar devam etmektedir. Başarı bizim başarımız diye bilmek için herkesle yürek birliği yapmamız gerekir.”

 

‘ADALETTEN SAPMAYACAĞIZ’

Daha sonra söz alan, İyi Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı ise gösterilen ilgi ve teveccüh için teşekkür ederek sözlerine başladı.

Hizmet için çıktığımız bu yolda adaletten sapmayacaklarını ifade eden Bastırmacı, “Dönemimizde asla bakkala manava rakip olmayacağız. Belediye olarak belediyecilik yapmaya halka hizmet etmeye geliyoruz. Yapılacak yolları, susuzluğu park ve bahçeleri yenilemeyi yenilerini yapmayı hedefliyoruz. Belediye sınırlarımız içerisinde 24 saat kesintisiz internet sağlayacak alt yapıları sağlayacağız. Su abonesi olan her hane ye vereceğimiz şifreler ile günlük 2 saat internet vereceğiz. Kahramanmaraşsporla sponsorluk anlaşması yapıp hem takımımıza destek olacağız hem de şehrimizin ilçemizin adını markalaştıracağız.  Meyve sebze satmak belediyenin işi değil ve olmayacak” diye konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından törene katılım gösteren herkes el ele tutuşarak çalışmalara katılmaya ve kazanmaya söz verdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 01:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER