MAHÇİÇEK, “ BASIN MENSUPLARI HALKIN GÖZÜ, KULAĞI VE SESİDİR”

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mahçiçek, mesajında basın sansürünün kaldırılışının 110’uncu yılının kutlandığını belirtti.

24 Temmuz 2018 Salı 12:25
MAHÇİÇEK,  “ BASIN MENSUPLARI HALKIN GÖZÜ, KULAĞI VE SESİDİR”
 

MAHÇİÇEK,  “ BASIN MENSUPLARI HALKIN GÖZÜ, KULAĞI VE SESİDİR”

 

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mahçiçek, mesajında basın sansürünün kaldırılışının 110’uncu yılının kutlandığını belirterek, “Gazeteci, televizyoncu, radyocu, internet üzerinden yayın yapan haber sitelerinde çalışan basın mensuplarımız kamuoyunu bilgilendirme ve iletişim hususunda ciddi bir görev yürütmektedirler. Tarihin her döneminde milletin, halkın gözü, kulağı ve sesi olan basın mensupları demokrasinin varlığı açısından önemli bir konuma sahiptirler.

Ülkemizin geçirdiği sıkıntılı günlerde basın mensuplarımızın özveri ile canları pahasına görevlerini icra ettiklerine tüm dünya şahit oldu. Yakın tarihimiz 15 Temmuz’da değerli basın mensuplarımız görevlerini hakkı ile yerine getirmiş ve vatanın birliğini, bütünlüğünü korumak uğruna direnişe destek vermişlerdir. Bu zorlu yolda millete, ülkesine sahip çıktıkları için değerli basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bu önemli ve kıymetli mesleği icra ettikleri bu bilinçli ve kutsiyetli yolda, gecesini gündüzüne katıp, kamuoyunun aydınlanması için, mesai kavramı gütmeden milletine hizmet eden basın mensuplarımıza başarılar diliyorum. 24 Temmuz Basın Bayramı kutlu olsun” ifadelerine yerdi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner197

banner210

banner195