ÇAĞLAYANCERİT MAHALLELERİNE BETON PARKE

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere yönelik hizmetleri tüm hızıyla devam ediyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Fen İşleri Şube Müdürlüğü ekiplerince ilçelerdeki mahallelerde yürütülen çalışmalar kapsamında mahalle sokaklarına beton parke döşeme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

11 Temmuz 2017 Salı 10:31
 ÇAĞLAYANCERİT MAHALLELERİNE BETON PARKE
 ÇAĞLAYANCERİT MAHALLELERİNE BETON PARKE

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere yönelik hizmetleri tüm hızıyla devam ediyor.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Fen İşleri Şube Müdürlüğü ekiplerince ilçelerdeki mahallelerde yürütülen çalışmalar kapsamında mahalle sokaklarına beton parke döşeme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

Çağlayancerit İlçesi Aksu Mahallesi’nde yürütülen çalışmalara ilişkin görüşlerini dile getiren Fen İşleri Şube Müdürü Onur Erdi: “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak şuan Çağlayancerit ilçemizde beton parke döşeme çalışması yapıyoruz. Çağlayancerit ilçemizde aksu mahallesindeyiz şuan inşallah sezon boyu da Çağlayancerit ilçemizin birçok mahallesinde bu tarz hizmetlerimiz Büyükşehir Belediyemiz olarak devam edecek. Şuana kadar Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç beyin talimatıyla Çağlayancerit ilçemizi 25 bin metrekare firma ile döşeme yaptık ve bunun üzerine 25 bin metrekare kendi tesisimizin ürettiği taşla yani daha sezonun başlamasına kısa bir süre olmasına rağmen yaklaşık 50 bin metrekareye yakın bir hizmette bulunduk. Allah izin verdiği müddetçe büyükşehir Belediyemiz var olduğu müddetçe bu hizmetimiz aksamadan sonuna kadar devam edecek ve sezon sonuna kadar da inşallah burada 100-150 bin metrekareye yakın beton parke döşemiş olacağız” diye konuştu.

Mahallelerine yapılan çalışmalardan ve hizmetlerden memnuniyet duyduklarını ifade eden Çağlayancerit İlçesi Aksu Mahallesi sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkür ettiler.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Özel Haber
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv