Yeni Kanlıdere Köprüsü’nün temeli atılıyor

Yeni Kanlıdere Köprüsü’nün temeli atılıyor

Sarayaltı – Kanlıdere – Kale bağlantı yolu projesi kapsamında bölgeye kazandırılacak yeni köprünün temeli atılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “17 Haziran Cuma günü yeni Kanlıdere Köprümüzün temelini atıyoruz. Saat 17.00’de başlayacak programımıza tüm hemşehrilerimiz davetlidir.” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şehirde ulaşım altyapısını güçlendirmek için yatırımlarını bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.

Saha çalışmalarına başlanan Yeni Kanlıdere Köprüsü’nün temeli atılıyor. 56 metre uzunluğa ve 17 metre genişliğe sahip köprünün Kahramanmaraş için önemini vurgulayan Güngör, “Sarayaltı – Kanlıdere – Kale bağlantı yolu projesi kapsamında yeni köprümüzün yapımına başladık. 30 Milyon liralık yatırımla bölgeye, 56 metre uzunluğunda ve 17 metre genişliğinde yeni bir köprü inşa ediyoruz. 17 Haziran Cuma günü saat 17.00’de yeni köprümüzün temelini atacağız. Şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.” dedi.

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Kanlıdere Köprüsü üzerinde gerçekleştirilecek törene tüm vatandaşlarımız davetlidir.” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2022, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER