banner693

Vali Ünlüer ile Güngör, İSKUR Tekstil fabrikasını ziyaret etti

Vali Ünlüer ile Güngör, İSKUR Tekstil fabrikasını ziyaret etti

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer ile Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör şehrin önemli tekstil firmalarından İSKUR’u ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurtul’dan işletmenin faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldı.

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer ile Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şehrin önde gelen tekstil firmalarından İSKUR’u ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurtul ile bir araya geldi.

Tekstil fabrikasında incelemelerde bulunan Ünlüer ve Güngör, işletmenin faaliyetlerine ilişkin de Kurtul’dan bilgiler aldı.

Kahramanmaraş’ın tekstil alanında Türkiye’nin en önde gelen şehirleri arasında yer aldığını vurgulayan Başkan Hayrettin Güngör, “Tekstil alanında ülkemizin en önde gelen şehirlerinden Kahramanmaraş’ımızda bu alanda faaliyetlerini sürdüren İSKUR’u Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer ile ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurtul’dan işletmenin faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldık. Hamdolsun işletmelerimiz asrın felaketinin ardından üretimlerine kaldığı yerden devam ediyor. Alt ve üstyapının yanı sıra sanayi ve ticaret alanlarıyla da yeni Kahramanmaraş’ı çok daha güçlü ve modern bir şekilde inşa ediyoruz. Şehrimize kazandıracağımız yeni organize sanayi bölgeleri ve ticaret alanlarıyla tekstilden mutfak araç gereçlerine, kuyumculuktan ayakkabıcılığa tüm alanlarda var olan potansiyelimizi daha da artırarak şehrimizin katma değerini yükseltmeyi hedefliyoruz.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner694

banner706