Türkoğlu’nda "Mehmet Akif Ersoy ile Anlaşabilmek ve İstiklal Marşı" konferansı

Türkoğlu’nda "Mehmet Akif Ersoy ile Anlaşabilmek ve İstiklal Marşı" konferansı

Türkoğlu Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında “Mehmet Akif Ersoy ile Anlaşabilmek ve İstiklal Marşı” konulu konferans düzenlendi.

Türkoğlu Belediyesinin Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında, Eğitimci Yazar İletişim Uzmanı Fatih Akbaba tarafından Türkoğlu Misak-ı Milli Konferans salonunda “Mehmet Akif Ersoy ile Anlaşabilmek ve İstiklal Marşı” konulu konferans verildi.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Mehmet Akif 'i inşallah heyecanla hocamdan dinleyeceğiz. Tabi bazı zamanlarda tarih, bazı zamanlarda kültürel, tiyatro ve sinema etkinlikleri ilçemizde bol bol yapıyoruz. En son “Kesişme, İyi ki Varsın Eren” filmine yaklaşık 5 bin öğrencimizi ve vatandaşımızı götürdük. Mehmet Işık hocamın ilçemizin tarihiyle ilgili 5 bin öğrenciye ulaşmasını sağladık. Belediyecilik anlamında da Türkoğlu’nda güzel hizmetler oluyor.” diye konuştu.

Konferansa, İlçe Jandarma Komutanı Kemal Hakverdi, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Çimen, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gül Çitil Okur, AK Parti İlçe Başkanı Feyzettin Okumuş, Siyasi Partilerin temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER