Toptaş, park ve yeşil alanlardaki çalışmaları yerinde inceledi

Toptaş, park ve yeşil alanlardaki çalışmaları yerinde inceledi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün park ve yeşil alanlardaki çalışmaları yerinde inceledi.

Hanifi Toptaş başkanlığındaki Onikişubat Belediyesi, yaz sıcaklarının kendini hissettirmesiyle birlikte ilçe genelinde bulunan park ve yeşil alanlarda vatandaşların daha rahat vakit geçirebilmeleri amacıyla yabani ot temizliği, çim biçme, bakım-onarım ve yenileme ile peyzaj çalışmalarına hız kazandırdı.

Necip Fazıl Mahallesi’ndeki parkı baştan sona gezen ve her detayıyla yakından ilgilenen Başkan Toptaş, vatandaşların taleplerine yerinde çözümler üretti.

Akabinde Alparslan Türkeş Bulvarı’ndaki esnafları ziyaret eden Başkan Toptaş, seçim sürecinde esnaflarla gönül bağı kurduğunu bir kez daha gösterdi.

Çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi aldıklarını dile getiren Başkan Toptaş, esnaf ziyaretlerinin önemine değinerek sorunları yerinde çözüme kavuşturduklarını kaydetti.

Toptaş, “Hafta sonuna, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’müzün saha çalışmalarını incelemek üzere ekiplerimiz ve arkadaşlarımızla parklarımızdaki temizlik, bakım ve onarım çalışmalarını yerinde gördük. Aynı zamanda yine yollarımızın bakım onarımıyla alakalı sahadaki çalışmaları takip ediyoruz.” dedi.

Park ve yeşil alanlarda çalışmaların artarak devam edeceğini dile getiren Toptaş, “Sürdürülebilir çevre anlayışıyla ‘Daha yeşil Onikişubat’ hedefimiz çerçevesinde yeşili ilçemizin ayrılmaz unsuru görüyor, park ve yeşil alanlarımızın bakımına önem veriyoruz. İnşallah bu dönem içerisinde park ve yeşil alanlarımızı şehircilik vizyonumuza uygun şekilde ayağa kaldıracak, hem hanımlarımızın hem çocuklarımızın hem yaşlılarımızın hem de erkeklerimizin çok daha güzel bir şekilde kullanacağı alanları bir bir oluşturacağız.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER