banner693

Şahan, “Kahramanmaraş’ın AK kadrolara ihtiyacı var”

Şahan, “Kahramanmaraş’ın AK kadrolara ihtiyacı var”

28. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Yunus Şahan, Türkiye’nin AK Parti iktidarıyla adeta çağ atladığını ve Kahramanmaraş’ın da milyarca liralık hizmete kavuştuğunu belirterek yeni dönemde de yerelde Kahramanmaraş’ın genelde ise Türkiye’nin AK kadrolara ihtiyacı olduğunu söyledi.

Şahan, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. 2002 yılından beri ülkenin kronik sorunlarından kurtulduğunu ve çok zorlu süreçlerden gelerek dünya devi bir ülke haline geldiğini aktaran Şahan, “Türkiye, AK Partimizin iktidarında adeta çağ atladı. Ama kolay olmadı. Badire üstüne badire atlattık. Kriz üstüne kriz yaşadık. Darbe girişimlerinden doğal afetlere, iç çatışmalardan dış saldırılara, savaşlardan salgına kadar her türlü zorluğu gördük. Ama Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ak kadrolarla hepsinin üstesinden geldik. Şimdi 6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 şehirde büyük yıkımlara sebep olan büyük depremlerin yaralarını sarıyoruz. Bu ülkeyi şimdiye kadar karşılaştığı her türlü zorluktan nasıl ak kadrolar çıkarttıysa Türkiye Yüzyılını gerçekleştirecek olan da yine ak kadrolardır.” dedi.

6 Şubat depremleriyle enkaza dönen Kahramanmaraş’ın ayağa kalkmak için ak kadrolara ihtiyacı olduğunu ifade eden AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yunus Şahan, şöyle konuştu:

“14 Mayıs seçimleri, daha önceki girilen bütün seçimlerden daha önemli. Çünkü ülkemizin de şehrimizin de en çok hizmete ihtiyaç duyduğu bir süreci yaşıyoruz. Her zamankinden daha deneyimli, daha sistematik, daha istikrarlı bir yönetime ihtiyacı var. Ve bunu sağlayacak olan da AK Parti hükümetidir. Bu enkazın altından kalkabilecek tek lider Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu enkazın altından kalkabilecek tek ittifak Cumhur İttifakı’dır. Bu enkazın altından kalkabilecek kadrolar, ak kadrolardır. 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlerde Türkiye’nin kapasitesine, demokrasimizin gücüne, hepsinden önemlisi milletimizin dayanışma ruhuna güveniyoruz. Vatandaşlarımızın hem kendi hem de evlatlarının geleceği için sandıkta yine en doğru kararı vereceğinden şüphemiz yok.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner694

banner706