Mahçiçek, Muhtarlarla 2021 yılını değerlendirdi

Mahçiçek, Muhtarlarla 2021 yılını değerlendirdi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, her yılsonunda olduğu gibi bu yıl da mesai arkadaşları olarak adlandırdığı muhtarlarla bir araya geldi. İki gün boyunca 137 mahalle muhtarıyla bir araya gelecek olan Mahçiçek, “2021 yılında yaptıklarımızı beraber istişare edelim, önümüzdeki sene yapılacaklar varsa tespit edelim, eksikleri giderelim diye bir araya geldik.” dedi.

Her yıl olduğu bu yıl sonunda da Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduklarını dile getiren Mahçiçek, şunları kaydetti:

“Her yıl olduğu gibi hem siz mesai arkadaşlarımız muhtarlarımızla bir araya geliyoruz hem de eksiklerimiz varsa tespit ederek yerine getirmek için gayret ediyoruz. Demokraside esas olan budur. Karşılıklı olarak anlayış birliği içerisinde ihtiyaçları karşılayabilmek. İlçemiz gelişiyor güzelleşiyor, bizim en büyük eksiğimiz tanıtımdı. Onu da EXPO 2023 projemizle tamamlayacağız. Onikişubat Belediyesi bugüne kadar güzel hizmetler yaptı. Bundan sonra da muhtar arkadaşlarımızla, Onikişubat’ı daha güzel bir yer yapmak için çalışacağız. 2014 ve 2021 yılları arasında İlbank’tan aldığımız 807 Milyon bütçe ile 686 Milyon kaynak üreterek, toplamda 1 Milyar 493 Milyonluk yatırım gerçekleştirmişiz. Onikişubat’ı yaşanabilir bir kent haline getirmişiz. Gerek sosyal, spor ve kültür tesisleriyle gerek de park ve bahçelerimizle.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER