Kuybu’dan Kanbur’a destek

Kuybu’dan Kanbur’a destek

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KMTSO) gerçekleştirilecek olan seçiminde, 28. Komite “Yiyecek İçecek Hizmetleri” grubundan bağımsız listeyle seçime katılan MADO Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kanbur’a Kahramanmaraş Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kuybu’dan destek açıklaması geldi.

19 Kasım günü gerçekleştirilecek olan KMTSO seçimleri için çalışmaları sürdüren Kanbur, Kahramanmaraş Esnaf Odası Başkanı Sayın Ahmet Kuybu’u ziyaret etti.

Kuybu, Ticaret ve Sanayi Odası’nın seçimlerinin kente hayırlı olması dileğinde bulundu.

Ticaret ve Sanayi Odası 28. Komite “Yiyecek İçecek Hizmetleri” grubundan bağımsız liste ile giren Erdal Kanbur’u desteklediğini belirten Kuybu, “KMTSO seçimlerinin kazananının Kahramanmaraş olacak. Sivil Toplum Kuruluşlarının önemi herkesçe bilinmektedir. Erdal Kanbur, Kahramanmaraş Lokantacılar Kebapçılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası başkanı olarak şehrin gelişimi ve tanıtımında önemli görevlerle üstlendi. Bizlerden Erdal Kanbur’un aday olduğu 28. Komitede kendisini desteklediğimizi belirtmek istiyorum.” diye konuştu.

Erdal Kanbur ise Kahramanmaraş Esnaf Odası Başkanı Ahmet Kuybu’nun kendileri verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, yarın gerçekleşecek seçimlerin Kahramanmaraş’a hayırlı olması dileğinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER