banner693

Kirişci ve Güngör’den Pençe – Kilit Harekatı bölgesinde yaralanan Gürbak’a geçmiş olsun ziyareti

Kirişci ve Güngör’den Pençe – Kilit Harekatı bölgesinde yaralanan Gürbak’a geçmiş olsun ziyareti

66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Pençe - Kilit Harekatı bölgesinde yaralanan ve tedavisi yapılarak taburcu edilen P. Söz. Er Faruk Gürbak’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Irak’ın kuzeyindeki Pençe - Kilit Harekatı bölgesinde yaralanan ve tedavisi yapılarak taburcu edilen Piyade Sözleşmeli Er Faruk Gürbak’ı evinde ziyaret etti. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici ve İl Başkanı Fırat Görgel’in de yer aldığı ziyarette heyet, Gürbak ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Geçtiğimiz günlerde Pençe-Kilit operasyon bölgesinde yaralanan ve tedavisinin ardından taburcu olan Faruk Gürbak kardeşimizi Sayın Bakanımız, Milletvekilimiz ve İl Başkanımızla hanesinde ziyaret ederek sağlık durumuna ilişkin bilgiler aldık, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Rabbim tüm yaralı kahramanlarımıza şifa versin inşallah. Bu vesileyle bu mukaddes topraklar için canını feda eden tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yad ediyor, ahirete irtihal eden gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, hayatta olanlara da sağlıklı ömürler niyaz ediyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner694

banner706