KİPAŞ Holding’ten çifte etkinlik

KİPAŞ Holding’ten çifte etkinlik

KİPAŞ Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü, KİPAŞ Holding çalışanlarına yönelik faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Sosyal projeler ile harmanlanan organizasyonlarda, KİPAŞ Holding’e bağlı KİPAŞ Tekstil Doğa ve Yaşam Kulübü Osmaniye Dumanlı Yaylası’na KİPAŞ Kağıt Doğa ve Yaşam Kulübü Şanlıurfa’ya gezi düzenledi.

KİPAŞ Tekstil Doğa ve Yaşam Kulübü üyeleri, Osmaniye’ye bağlı Dumanlı Yaylasına gerçekleştirdikleri gezide, sabah kahvaltısından sonra trekking (doğa yürüyüşü) konusunda eğitimi alırken, 10 kilometrelik bir yürüyüşün ardından yemek organizasyonuna katıldı. Kulüp üyelerinin bölgede bulunan atıkları topladıktan sonrada Sabun Şelalesi’ni ziyaret edip şelalenin oluşumu hakkında bilgi aldı.

KİPAŞ Kağıt Doğa ve Yaşam Kulübü üyeleri Güneydoğu Anadolu bölgesine geri dönüşümün önemini ve çevre bilincini oluşturmak üzere ilk durak olarak Şanlıurfa - Halfeti Seldek İlkokulu öğrencileri ile buluştu. Buluşmada öğrencilere kağıt ve geri dönüşüm hakkında bilgilendirme yapılmanın yanı sıra öğrencilere geri dönüşümden oluşan kalem, defter hediye edildi. Ayrıca kulüp üyeleri Halfeti’nin tarihi ve coğrafi zenginliklerini gezme fırsatı buldu.

Sosyal Kulüp organizasyonlarının yanı sıra bu sene 4’cüsü düzenlenen KİPAŞ Tekstil çalışanlarının katıldığı Denim Futbol Turnuvası 19 Kasım’da final yapacak. Final maçı için bir organizasyon planlanan turnuvada 10 takımın nefes kesen maçları büyük ilgi görüyor.

KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“KİPAŞ Holding olarak çalışanlarımıza yönelik organizasyonlarımıza devam ediyoruz. İnsan kaynakları yönetimimizin bir parçası olan bu etkinliklerimiz çalışanların kaynaştırılması, tanıştırılması, motive edilmesi amacıyla gerçekleştirirlerken, gün geçtikçe katılımların artması, organizasyonların sosyal projeler ile ele alınması bizleri mutlu ediyor ve çalışanlarımız ile bir kez daha gurur duymamıza vesile oluyor.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER