KİPAŞ Holding’e teşekkür belgeleri

KİPAŞ Holding’e teşekkür belgeleri

KİPAŞ Holding’e Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle en çok sigortalı çalıştıran, en çok prim ödeyen, en çok kadın ve en çok engelli işçi istihdam eden firmalar kategorisinde KİPAŞ Tekstil 4, KİPAŞ Kağıt 2, KÇS KİPAŞ Çimento 1 olmak üzere toplam 7 teşekkür belgesi verildi.

Bünyesinde 11 bin çalışanı ile başta tekstil olmak üzere, çimento, enerji, kağıt, eğitim ve lojistik alanlarında faaliyet gösteren KİPAŞ Holding başarılarına her gün bir yenisini ekliyor.

Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Cevdet Ceylan adına Kahramanmaraş İl SGK Müdürü Harun Akbalan tarafından teşekkür belgeleri, Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz, Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil İbrahim Gümüşer, Kipaş Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet Gümüşer, Nezihe Sinem Öksüz Dedebayraktar ve İrem Öksüz’e takdim edildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz, “Geldiğimiz nokta bizim için gurur ve onur vericidir. KİPAŞ olarak çok yüksek sayıda istihdam yaratıyoruz. Çalışanlarımızın her türlü sosyal haklarını eksiksiz ve zamanında yerine getiriyoruz. Sosyal Güvenlik Kurumumuz bu sebepten bu teşekkürleri bizlere layık görüp takdim ettiler. Bu verilen teşekkürler sebebiyle çok mutlu olduk. Sosyal Güvenlik Kurumumuza ve Kipaş Ailesi’ne çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER