banner675

KİPAŞ holding yeni yıla Sevgi Evi çocuklarıyla girdi

KİPAŞ holding yeni yıla Sevgi Evi çocuklarıyla girdi

KİPAŞ Holding 2022’ye girerken, Sevgi Evleri Yetiştirme yurtlarında kalan öğrencilere yönelik KİPAŞ Holding Konferans Salonu’nda Müzik Kulübü üyeleri tarafından konser düzenlendi.

Kahramanmaraş’ın ilk Araştırma-Geliştirme birimine sahip, Tekstil, kağıt, enerji, çimento eğitim ve lojistik alanlarında 11 bin çalışanıyla çevreye ve doğaya zarar vermeden sürdürülebilirlik politikalarıyla hareket eden, yönetim anlayışında ise, insan odaklı olan KİPAŞ Holding, sosyal projelerine devam ediyor.

Yönetim Kurulunun desteğiyle gerçekleştirilen etkinlikte, müzik kulübünün üyeleri yeni yıl coşkusunu Sevgi Evleri çocuklarıyla paylaştı. KİPAŞ Holding Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve @kipastahayat Instagram hesabından canlı yayınlanan konsere katılan öğrencilere sevdikleri yemeklerden oluşan ikramlardan sunuldu ve sürpriz hediyeler verildi.

Konser süresince gönüllerince eğlenen çocuklar müzik eşliğinde dans ederek mutlu yıla coşkuyla girdiler.

KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil İbrahim Gümüşer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Halit Gümüşer katıldı.

KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil İbrahim Gümüşer, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

“2022 yılına mutlu girmek için bize göstermiş olduğunuz yakın dostluk bizleri çok mutlu etti. Hepinizi çok seviyoruz ve hepinizle gurur duyuyoruz. İnşallah gelecek nesiller sizlerle beraber çok daha güzel olacak. Bugün hepimiz belli bir çağdan geçiyoruz. Bugün size KİPAŞ’ı anlatacak değilim. Belki de KİPAŞ ile ilgili oldukça bilgiye sahipsiniz. Ben size şunu söylemek istiyorum. KİPAŞ bugün 40 yıllık şirket. Bu kırk yıla kolay şekilde gelmedik. Nice fırtınalar, nice dolular, nice rüzgarlar, nice yağmurlar ve hepsi birden esti ama bütün bunlara rağmen buraya geldiysek bu bir sabır işi. İnsanın sabretmesini bilmesi lazım. Kuran-ı Kerim’de sabır ayeti der ki “Sabreden zafere ulaşmıştır” içimizde ki en büyük amaç sabredebilmek olmalı. Bugün biz gençlerden çok şey bekliyoruz. KİPAŞ artık bir Öksüz ailesinin veya Gümüşer ailesinin değil. Aksine bugün öncelikle Kahramanmaraş’ın değerlerinin ve ülkemizin bir eseridir. Bugün burada ülkemizde büyük bir şekilde nasipleniyor ve yatırımlarıyla, çalışanlarıyla ailelerde faydalanıyor ve tüm dünya KİPAŞ’ın ürünlerini kullanmakla guru duyuyor. Bu tarz etkinliklerimize ise hız kesmeden devam edeceğiz.”

Etkinliğin organizasyonunda yer alan Kahramanmaraş Çocuk Evleri Müdürü Hatice Pamuk, “Öncelikle KİPAŞ Holding olarak bizleri, çocuklarımızla birlikte burada ağırladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımız ve bizim için çok anlamlı. Aynı değerle insan yetiştiriyoruz, aynı değerle büyütmek için gayret ediyoruz.” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner685