Kent esnafı Balcıoğlu’nu bağrına bastı

Kent esnafı Balcıoğlu’nu bağrına bastı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Şahin Balcıoğlu ve ekibi, kent merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşlarla sohbet etti.

19 Kasım oda seçimleri öncesi resmi çalışmalarına başlayan Şahin Balcıoğlu, Trabzon Bulvarı’nda ve kapalı çarşı esnaflarıyla bir araya geldi.

Balcıoğlu’nu ve ekibini karşılarında gören kent esnafı ise, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Gazetecilere açıklamada bulunan Balcıoğlu, “Bu çarşı benim çocukluğumun geçtiği çarşı. Benim baba dostum dede dostum birçok arkadaşımız var burada. Ben zaman zaman uğruyorum. Mesela Pazar günler her sabah genelde belediye çarşısındayım. Sağ olsun bugün arkadaşlarım çarşıya çıkalım, çarşıda esnaflarımızın bize anlatmak istedikleri varsa onları dinleyelim. Bu defa resmi bir ziyaret oldu. Hep beraber dolaştık. Birçok dostumu gördüm. Çok mutlu olduk. Problemlerini sorduk, Trabzon Caddesinde yolla ilgili ve yıkılan binayla ilgili bazı konular anlattılar. Bide boşalan eski maliye binamızın dış görüntüsüyle problemlerini dile getirildi. Kahramanmaraş hepimizin çok güzel bir yer, pırıl pırıl olmasını istiyoruz. Çünkü her zaman söylediğimiz gibi turizmle dünyaya tanınmak istiyoruz. Hedefimiz 2023 EXPO ile başlayacağız o zamana kadarda herkes eksiğini tamamlayacak. Daha mutlu, huzurlu ve daha büyük bir Kahramanmaraş için hem ekonomik, kapasite olarak büyük herkes ellinden geleni yapıyor, yapacak.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER