Kanlıdere’nin Yeni Köprüsü 15 Eylül’de hizmete açılıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kanlıdere’de yapımı son aşamaya gelen yeni köprüde incelemelerde bulundu. Meclis üyelerinin de yer aldığı ziyarette Güngör, teknik süreçleri yerinde inceledi. Çalışanlarla sohbet eden Hayrettin Güngör, bölgede esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelerek yeni köprüye ilişkin istişarelerde bulundu.

Güngör, “Kanlıdere’ye 35 Milyon lira yatırımla kazandırdığımız yeni köprümüzdeki çalışmaları yerinde inceledik. Bölgede hemşehrilerimizle de bir araya geldik. Kanlıdere’ye kazandırdığımız yeni köprümüz ile ilgili memnuniyetlerini belirttiler. Çok olumlu geri dönüşler aldık. Hemşehrilerimizin memnuniyeti bizim en büyük motivasyon kaynağımız. Şimdiden kahraman şehrimize hayırlı olsun diyorum.” dedi.

Kanlıdere’ye inşa edilen yeni köprünün hedeflenen 89 günlük sürede tamamlanarak hizmete alınacağını ifade eden Güngör, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kanlıdere’de hayata geçirdiğimiz yeni köprümüzde çalışmalarımız büyük ölçüde tamamlandı. Temelini attığımız gün projemizi tamamlamak için 89 günlük süre belirlemiştik. Hamdolsun Tevfik Kadıoğlu Köprülü Kavşağı gibi bu projemizi de hedeflediğimiz sürede tamamlayarak hizmete alacağız. İnşallah Perşembe günü de trafiğe açılış törenimizi gerçekleştireceğiz. Tüm hemşehrilerimiz davetlidir.”

Yeni Kanlıdere Köprüsü’nün trafiğe açılış töreni 15 Eylül Perşembe günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2022, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER