Kanbur, “Amacımız Kahramanmaraş’ı üst seviyelere çıkarmak”

Kanbur, “Amacımız Kahramanmaraş’ı üst seviyelere çıkarmak”

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KMTSO) 19 Kasım’da gerçekleştirilecek olan seçiminde, 28. Komite “Yiyecek İçecek Hizmetleri” grubundan bağımsız listeyle seçime katılacak olan MADO Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kanbur, “Bu yola Kahramanmaraş için canını verecek arkadaşlarımla çıktım.” dedi.

MADO Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kanbur, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KMTSO) 19 Kasım Cumartesi günü yapılacak seçimde 28. Komite yiyecek içecek hizmetleri grubundan bağımsız listeyle seçime katılacak.

Seçim öncesi MADO Evinde yiyecek içecek hizmetleri komite üyeleri ile biraraya gelen Kanbur, amaçlarının Kahramanmaraş’ı daha ileriye taşımak için bu yola çıktıklarını söyledi.

Kanbur, “Bugün burada 28. grup arkadaşlarımı davet ettim. Aslında bu şehir için neler yapabiliriz diye istişare etmek için, Kahramanmaraş için hedeflerimizi konuşmak için toplandık. Biz 28. grup olarak tek yürek bir aile gibiyiz, ailemiz bir karar aldı. Bu karar 28. Komiteden bağımsız aday olarak girmek oldu. Bu, ailemizin verdiği net bir karardı. Bizler, ‘her şey Kahramanmaraş için’ diyoruz ve hedefimiz Kahramanmaraş’ı tanıtmak. Bizim yüreğimiz Kahramanmaraş için atar, nerede Kahramanmaraş anılacaksa bütün arkadaşlarımla oraya destek olmak için gideceğiz. Amacımız Kahramanmaraş’ı üst seviyelere çıkarmak. Eli Böğründe, Kahramanmaraş’ın bir değeridir. Bizde bunu tüm dünyaya tanıtmak istiyoruz, herkesin buraya gelip bu yemeği yemesini istiyoruz. Kahramanmaraş için yapılacak her konuda biz en önde olacağız. Bu yola Kahramanmaraş için canını verecek arkadaşlarımla çıktım, bu arkadaşlarımla olmaktan kıvanç duyuyorum.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER