Güvenç’ten KMTSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Güvenç’ten KMTSO’ya hayırlı olsun ziyareti

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Başkanı Mustafa Buluntu ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Kentin sorunlarının konuşulduğu ziyarette, Güneş Enerjisi Santrali (GES) Organize Sanayi Bölgesi kurulması hakkında görüşmeler yapıldı.

KMTSO Başkanı Mustafa Buluntu ve diğer katılımcılardan kent ekonomisinin sorunlarına dair görüş ve taleplerini dinleyen Güvenç, Kahramanmaraş’a Güneş Enerjisi Santrali (GES) Organize Sanayi Bölgesi kurulması hakkında bilgi aldı.

Güvenç, sahanın nabzını çok iyi tuttuklarını ve vatandaşlarla her an bir arada bulunduklarını ifade ederek, ara vermeden ziyaretlerine devam ederek gönüllere dokunduklarını söyledi.

KMTSO’nun yeni başkanı Mustafa Buluntu ve yönetimine yeni dönemde başarılar dileyen Güvenç, şunları kaydetti:

“Biz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde her zaman dediğimiz gibi sıkılmadık el, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Durmadan, duraksamadan, tek bir anı boş geçirmeden çalışmayı sürdürüyoruz. Şimdi de Kahramanmaraş’ın kalbi konumundaki Ticaret ve Sanayi Odamızdayız. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak seçilen Mustafa Buluntu ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi iletip, başarı dileklerimizi ilettik. Ayrıca bizleri yalnız bırakmayan Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Narlı, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ahmet Kuybu, KMTSO Meclis Başkan Vekili Mahmut Arıkan ve KMTSO’nun yeni yönetimiyle istişarelerde bulunup şehrimizin sorunlarını konuştuk. Aynı zamanda da Kahramanmaraş’ımıza Güneş Enerjisi Santrali (GES) Organize Sanayi Bölgesi kurulması hakkında görüşmeler gerçekleştirdik. Bir kere daha Mustafa Buluntu ve yönetimine başarılar diliyorum.”

Karşılıklı istişarenin yapıldığı ziyarette KMTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Buluntu ise Başkan Güvenç’e nazik ziyareti ve temennileri için teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER