Güngör, Göksun ilçesini ziyaret etti

Güngör, Göksun ilçesini ziyaret etti

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Hayrettin Güngör, Göksun’da hayata geçirilen yatırımları yerinde inceledi.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ın da yer aldığı ziyarette Güngör, Büyükşehir Belediyesi tarafından Göksun’a kazandırılan Şehir Meydanı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Güngör, “Şehrimizde yeşil alanların varlığını çok önemsiyoruz. Bu kapsamda şehir merkezimize ve ilçelerimize birçok millet meydanı, mesire alanı, park, bahçe ve yeşil alan kazandırdık ve kazandırmaya da devam ediyoruz. Göksun’a da Arslanbey Millet Konağı ve Bahçesi kazandırdık. Şehir Meydanı’nda da çalışmalarda sona gelindi. İnşallah kısa süre içerisinde açılışını gerçekleştireceğiz. Göksun’lu hemşehrilerimize hayırlı olsun.” dedi.

Güngör, Göksun’da Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Arslanbey Millet Konağı’nı da ziyaret etti.

Güngör, Millet Konağı’nda öğrenciler, kursiyerler ve eğitmenlerle bir araya gelerek sohbet etti.

İlçede esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Güngör, “İlçemizde hayata geçirdiğimiz Arslanbey Millet Konağı’nı ziyaret ettik. 7’den 70’e tüm hemşehrilerimizin istifade edebileceği çok güzel bir mekan oldu. Burada öğrencilerimizle de bir araya geldik. İlçe ziyaretimizde esnaf ve vatandaşlarımızla da bir araya gelerek muhabbet ettik.” diye konuştu.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör ile birlikte Büyükşehir Belediyemizin ilçemizde hayata geçirdiği yatırımları birlikte inceledik. Göksun’umuzun en önemli ihtiyaçlarından olan yeşil alan ve kent meydanı eksiklerimiz Büyükşehir Belediyemiz tarafından gideriliyor. Gerçekleştirilen bu yatırımlarla ilçemizin çehresi değişti. Büyükşehir Belediyemizle iş birliği içerisinde ilçemizi geliştirmeye devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER