Güngör: “Esnafımız Binevler’deki çalışmalardan memnun”

Güngör: “Esnafımız Binevler’deki çalışmalardan memnun”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, geçtiğimiz gün Binevler bölgesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde karşılaştığı ve bir gününe eşlik etmesi sözünü verdiği Fatma Nur ile Alparslan Türkeş Bulvarı’nda faaliyetlerini sürdüren esnafları ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerinin de yer aldığı ziyarette esnaflarla sohbet eden ve bölgede yürütülen alt ve üstyapı çalışmalarına ilişkin fikirlerini alan Hayrettin Güngör, arkadaşlarıyla birlikte doğum gününü kutlayan 17 yaşındaki Yeliz’in de yeni yaşını tebrik etti.

Ziyaretler sonrası değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Dün esnaf ziyaretinde tanıştığımız Fatma Nur kızımız bir günümüze eşlik etmek istemişti. Bugün birlikte Alparslan Türkeş Bulvarı’nda esnaflarımızı ziyaret ettik, bölgede gerçekleştirdiğimiz çalışmalara ilişkin görüşlerini aldık. Hamdolsun esnafımızın çalışmalardan duyduğu memnuiyete şahit olduk. Bu da bizi son derece mutlu etti. Ziyaretimiz esnasında Yeliz kardeşimizin 17. yaş gününde arkadaşlarıyla kutladığı doğum gününe bizler de dâhil olduk. Yeliz kızımıza, sağlıklı, huzurlu, sevdikleriyle birlikte nice hayırlı yaşlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER