Güngör, Bakan Kirişci ile Teşkilat iftarı’na katıldı

Güngör, Bakan Kirişci ile Teşkilat iftarı’na katıldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile AK Parti teşkilat iftarına katıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı ve 28. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen AK Parti Teşkilat İftarı’na katıldı.

27. Dönem AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, 28. Dönem Milletvekili Adayları ve teşkilat mensuplarının da katılımıyla Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilen programda Güngör ve Bakan Kirişci vatandaşlarla iftar yaptı.

Programa ilişkin değerlendirmelerde bulunan Güngör, “Teşkilatımız organizesinde düzenlenen iftarda hemşehrilerimiz ve dava arkadaşlarımızla orucumuzu açtık. Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci ve tüm milletvekili adaylarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. 27. Dönemde görev alan tüm milletvekillerimize de şehrimize kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. Biz milletimizden aldığımız ilhamla ve doğru adımlarla yola devam ediyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER