banner693

Görgel, “Sadece biz kazanmadık, tüm Türkiye kazandı”

Görgel, “Sadece biz kazanmadık, tüm Türkiye kazandı”

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, “Teşkilatımız gerçekten çok büyük bir gayret gösterdi. Milletvekili adaylarımız, teşkilat mensuplarımız, adeta tüm Kahramanmaraş bu noktada çok büyük bir gayret gösterdi ve bugün bir kez daha sizlerin sayesinde adam kazandı.” dedi.

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2. tur seçiminden resmi olmayan sonuçları göre yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı önünde vatandaşlara seslendi.

Depremlerinin ardından zorlu bir seçim süreci geçirdiklerini hatırlatan Görgel, "Çok büyük acılar çektik, büyük sıkıntılar yaşadık. Onun yorgunluğu, akabinde tabii bir seçim süreci. Ama tüm teşkilatımız gerçekten çok büyük bir gayret gösterdi. Milletvekili adaylarımız, teşkilat mensuplarımız, adeta tüm Kahramanmaraş bu noktada çok büyük bir gayret gösterdi ve bugün bir kez daha sizlerin sayesinde adam kazandı. Ama sayın Cumhurbaşkanının da söylediği gibi bugün 'sadece biz kazanmadık Kahramanmaraş kazandı, tüm Türkiye kazandı'. Allah'ın izniyle bizim kazandığımız yerde Cumhurbaşkanımızın kazandığı yerde hiç kimse kaybetmedi bugüne kadar. Bundan sonra da kaybetmeyecek inşallah." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner694

banner706