Efsane Başkan Mehmet Balduk’un hayatı “İz Bırakan Babalar” kitabında  

Efsane Başkan Mehmet Balduk’un hayatı “İz Bırakan Babalar” kitabında  

Vehbi Koç, Üzeyir Garih gibi Türkiye’nin en önemli iş insanlarının hayatlarının anlatıldığı “İz Bırakan Babalar” kitabında Mehmet Balduk’un hayatı bu özel kitabın kapağında yer aldı.  

Türkiye ekonomisine yön veren ve çağ atlatan en önemli iş insanlarının ikinci nesil çocuklarının babalarını anlattığı “İz Bırakan Babalar” kitabında Kahramanmaraşlı efsane Başkan Mehmet Balduk’un kızı Nazlı Ceylan Balduk Kurtul da gerçek Kahraman şehrin Efsane Başkanı babasını Mehmet Balduk’u anlattı. Vehbi Koç, Üzeyir Garih, Sani Konukoğlu, İzzet Özilhan, İbrahim Bodur gibi ülkemizin gelişimine yön veren iş adamlarının çocuklarının babalarını anlattığı kitapta Mehmet Balduk ile kızının baba kız aşkını anlatan o özel fotoğrafına kitap kapağında yer verildi.   

Ülke ekonomisinin en özel isimlerinin yetiştirdiği çocukları babalarından aldıkları ilham ve stratejileri “İz Bırakan Babalar” kitabında anlattılar.

Babası Mehmet Balduk ile özel anılarını bu eşsiz kitaba anlatan Nazlı Ceylan Balduk Kurtul, “İş Dünyasının son Samurayı Mehmet Balduk.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER