banner651

Dulkadiroğlu Belediyesi’nden Bekir Develi söyleşisi

Dulkadiroğlu Belediyesi’nden Bekir Develi söyleşisi

Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında çeşitli söyleşi programları düzenleyen Dulkadiroğlu Belediyesi ve kardeş belediye olarak belirlenen Körfez Belediyesi ile birlikte düzenlediği etkinlikte Bekir Develi tarafından “Bizim Hikayemiz” başlıklı söyleşi gerçekleştirdi.

Sevim Şirikçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen söyleşi programına vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi.

Depremin izlerini silme, depremzedelere psikolojik destek olma amacıyla düzenlenen söyleşi programda konuşan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, şunları aktardı:

“Şu güzel Ramazan ayında vatandaşlarımızla bir araya geliyor, onların sorunlarını dinliyoruz. Çok zorlu bir süreçten geçtik. Bu süreçte yaşanan olumsuzlukları unutma anlamında çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinlikleri de kardeş belediyemiz Körfez Belediyesi ile yapıyoruz. Bu anlamda onlarda bizlere çok büyük destek veriyor. Çeşitli söyleşi programları vatandaşlarımızın moral ve motivasyonunu arttırıyor. Ramazan ayı dolayısıyla bu gibi etkinlikleri de sıklaştıracağız. Asrın felaketinin yaralarını sarmaya devam edeceğiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER