Dora’dan anlamlı “Başbuğ Türkeş” paylaşımı

Dora’dan anlamlı “Başbuğ Türkeş” paylaşımı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş 1. sıra adayı Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, merhum Alparslan Türkeş’in 1990 yılında MHP Elbistan ilçe başkanı açılımıyla ilgi paylaşımı dikkat çekti.

Dora’nın sosyal medya paylaşımlarında kullandığı dil ve paylaştığı görseller takipçilerinden destek gördü. 

MHP’nin Kahramanmaraş’tan 1. sıra adayı olarak gösterdiği ilk kadın milletvekili adayı Zuhal Karakoç Dora, MHP Elbistan İlçe Başkanlığı ziyareti sonrasında yaptığı instagram paylaşımında MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in 1990 yılında Elbistan’da MHP’nin ilçe binası açılış merasimiyle ilgili iki fotoğrafını yayımladı.

Dora, paylaşımda “Elbistan ilçe başkanlığı binamızın temelini 33 sene evvel Başbuğumuz Alparslan Türkeş atmış. O yıkıcı depremlere rağmen hala ayakta ve hala aynı yerdeyiz. Kıymetli Başbuğumun ve o gün orada bulunup bugünümüzü şereflendiren Sayın Genel Başkanım devlet Bahçeli, Biliniz ki temelini attığınız bina da evlatlarınız da dimdik ayakta!”

Öte yandan paylaşımda, MHP Elbistan İlçe Başkanı Üzeyir Bostan ve yönetimiyle Elbistan’da gerçekleştirdiği ziyaretlerden kareler de ver verildi.

Zuhal Karakoç Dora’nın Elbistan ziyareti ile ilgili “Başbuğ Türkeş” paylaşımı ahde vefa örneği olarak takipçileri tarafından beğeniyle karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2023, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER