banner675

Boztilki, “Ne mutlu Ülkücü kalabilenlere”

Boztilki, “Ne mutlu Ülkücü kalabilenlere”

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları’nın tanınan ismi turizm ve taşımacılık sektörlerinde faaliyet gösteren genç iş insanı Murat Boztilki, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği için Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday adayı oldu. Teşkilatın içinden gelme bir isim olan MHP 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Boztilki yaptığı açıklamada davası için bütün varlığı ile mücadele etmek adına aday adayı olduğunu ifade etti.

Başvurusunu MHP Türkoğlu ilçe başkanı Mansur Metehan’a ileten Boztilki, parti binasında açıklamalarda bulundu.

Yoğun katılımın yaşandığı başvuru sırasında basına açıklamalarda bulunan Boztilki şunları kaydetti;

“31 Mart 2024 mahalli idareler yerel seçimleri için belediye meclis üyeliği aday adaylık başvurumuzu yaptık. Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları teşkilatlarının çeşitli kademelerinde, maneviyatı çok yüksek olan çeşitli görevlerde bulundum. Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Kahramanmaraş milletvekili aday adayıydım. Ben şahsım adına milliyetçi ülkücü hareketin neferi olmaktan hizmet etmekten büyük gurur duyuyorum. Milliyetçi-Ülkücü Hareketin lideri sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin yolunda olmak gösterdiği hedefe yürümek ve bu kutsal davayı daha ileriye hep ileriye taşımak adına elimi değil gövdemi taşın altına koymaya hazırım. Bizler hep kıl çadırın altında idik başkaları gibi kapı kapı siyasi gezintiye çıkmadık. Cenab-ı Allah bizleri menfaat peşinde olanlardan, satanlardan, kaçanlardan eylemisin.6 Şubat asrın felaketi depremi yaşadık vefat edenlerin cümlesine Cenab-ı Allah tan rahmet geride kalanlarına sabırlar diliyorum.”

Her şeye  el kaldıran değil vatandaş menfaatine olan her şeyi destekleyen meclis üyesi olacağının altını çizen Boztilki, konuşmasına şu şekilde devam etti:

“Bizlerde bu yola çıkarak depremde büyük zarar gören ilçemizin biran önce her anlamıyla ayağa kalkabilmesi, toparlanabilmesi adına neler yapılabilecekse daha fazlasını yaptırmak için mücadele edeceğiz. Şahsi menfaatler adına her şeye el kaldıran değil ilçemiz ve halkımız menfaatine olan her şeyi destekleyen meclis üyesi olacağız inşallah. Bizler için makam mevki koltuk hiç birinin önemi yok çünkü bizler öncelikle Cenab-ı Allah’ın rızası sonrasında kıymetli vatandaşlarımızın rızası ve gönlünü kazanmak için mücadele edeceğiz. Teşkilatımız görev dağılımı yaparken çizgisinden sapmayan hak eden kişilere hakkaniyetli davranıp hassasiyet göstereceğinden zerre şüphemiz yoktur. Çıkmış olduğum bu yolda hepinizin desteğine talibim. Ne Mutlu Ülkücü Kalabilenlere…”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner685