Başkan Hanifi Toptaş’tan 23 Nisan mesajı

Başkan Hanifi Toptaş’tan 23 Nisan mesajı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, “Onikişubat Belediyesi olarak hayata geçireceğimiz bütün hizmetlerimizde çocuklarımızı ön planda tutacak onlar için güzel bir gelecek hazırlayacağız. Geleceğimizin teminatı kıymetli çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, yayımladığı mesajında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104’üncü yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ederek, Gazi Mustafa Kemal’in dünya çocuklarına armağan ettiği bu müstesna günün, ülke, millet ve çocuklar için hayırlara vesile olmasını diledi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın, Türk milletinin çocuklara verdiği önemin ve değerin en güzel tezahürlerinden birisi olduğunu vurgulayan Başkan Toptaş, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Sözlerime, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104. yılını, Türkiye’nin ve dünyanın tüm çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en samimi duygularımla tebrik ederek başlamak istiyorum. 23 Nisan’ın, TBMM’nin açılış yıl dönümü olmasının yanı sıra Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak Türkiye ve dünya çocuklarına armağan edilmesi oldukça anlamlıdır. Tüm dünya çocuklarıyla el ele kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, milletimizin çocuklara verdiği değerin en güzel tezahürüdür. Bizler, her zaman çocuklarımızı dünyadaki en kıymetli varlık olarak görüyor, onları el üstünde tutuyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha büyük, daha güçlü, daha zengin, daha istikrarlı bir Türkiye’de, Kahramanmaraş’ta ve Onikişubat’ta yaşamaları için kıymetli anne ve babaları ile halkımızdan aldığımız güçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En büyük arzumuz, çocuklarımıza ve gençlerimize çok daha parlak yarınlar hazırlayabilmektir. Onikişubat Belediyesi olarak hayata geçireceğimiz bütün hizmetlerimizde çocuklarımızı ön planda tutacak, bütün projelerimizde merkeze alacağız. 6 Şubat’ta yaşadığımız depremler hiç kuşkusuz en büyük hasarı yavrularımıza verdi. Bu anlamda Onikişubat Belediyesi olarak çocuklarımıza psikososyal destek vermek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. Şanlı tarihimizden aldığımız gücü ve evlatlarımızın enerjisini bugünün dinamizmiyle birleştirerek, Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde gelecek hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bir kere daha 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı tebrik ediyor, 23 Nisan’ı çocuklara armağan eden Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını bir kez daha şükranla yâd ediyorum. Tüm çocuklarımıza nice güzel bayramlar diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER