Balduk ailesi çalışanlarına destekte de öncü oldu

Balduk ailesi çalışanlarına destekte de öncü oldu

Balduk ailesi Mayıs ayından bu yana çalışanlarına destekle yine öncü ve örnek oldu. Mayıs, Temmuz ve Ekim ayları için kişi başı 750'şer lira maddi destek veren Nazar Tekstil, kişi başı 500 lira ek gıda yardımı ile kişi başı toplamda 2 bin 750 lira maddi destek vermişti. Çalışanlarına desteğini sürdüren Nazar Tekstil, ek olarak Kasım ayında da kişi başına 750 lira maddi destek vereceğini çalışanlarına duyurdu.

Günümüzde zorlaşan yaşam koşulları çalışanları ciddi derece de etkilerken birçok kurum ve kuruluş çalışanlarına yönelik maddi destek açıklaması yapıyor. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Onursal Başkanı Mehmet Balduk'un kurucusu olduğu Nazar Tekstil, ekonomik darboğazı öngörerek Mayıs ayından bu yana çalışanlarına verdiği mali desteklerle herkese örnek oldu. Bu zor şartlarda çalışanlarının yanında olan firmalar birer birer destek açıklaması yaparken Nazar Tekstil, Mayıs ayından bu yana başlattığı mali destek programına Ekim ve Kasım aylarını da dahil her ay için kişi başı 750 lira ek ödeme yapacağını açıkladı.

Balduk ailesi 2021 Mayıs ayından itibaren zorlaşan ekonomik koşulları düşünerek çalışma arkadaşlarının yaşam koşullarına katkı da bulunmaya başlamıştı. Mayıs ayından bu yana Ekim ve Kasım aylarını da dahil ederek tüm çalışanlarına kişi başı 3 bin 500 lira maddi destek sağlamış oldu. Ayrıca yaptırdığı Okullarla Eğitime destek verdiği bilinen Balduk ailesi, tüm çalışanlarının Üniversite eğitimi alan öğrencilerine de kişi başı aylık 400 lira burs desteği veriyor.

Çalışanlarına ve çalışma arkadaşlarına verdiği değer ve desteklerle de bilinen Nazar Tekstil Yönetimi, “bizler çalışanlarımız ile bir aileyiz ve ailemizin parçası olan tüm çalışanlarımızın eskiden olduğu gibi bugün de yanlarında olmaya devam edeceğiz biz birlikte çalışıyoruz birlikte kazanacağız.” şeklinde açıklamada bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER