Alparslan Türkeş Bulvarı ve NFK Kültür Merkezi istikametini kullanan sürücüler dikkat

Alparslan Türkeş Bulvarı ve NFK Kültür Merkezi istikametini kullanan sürücüler dikkat

Büyükşehir Belediyesi, Alparslan Türkeş Bulvarı’nın NFK Kültür Merkezi istikametindeki yaklaşık 1 kilometrelik kısmının tek şeridinin 15 Kasım- 15 Aralık tarihleri arasında trafiğe kapalı olacağını duyurdu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Binevler Caddesi Yenileme Projesi kapsamında Alparslan Türkeş Bulvarı’nda bir dizi çalışma gerçekleştiriyor.

Alınan UKOME kararı doğrultusunda Alparslan Türkeş Bulvarı ve Mustafa Or Caddesi’nin kesişim noktasında bulunan kavşak ile Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi arasındaki yaklaşık 1 kilometrelik kısmın gidiş ve geliş istikametinin tek şeridi, 15 Kasım- 15 Aralık tarihleri arasında trafiğe kapalı olacak.

Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan karara ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Alparslan Türkeş Bulvarı’nda gerçekleştirilen refüj çalışmaları dolayısıyla arterin yaklaşık bir kilometrelik kısmının tek şeridi 15 Aralık tarihine kadar trafiğe kapalı olacaktır.”

Bölgede herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaması için işaret ve işaretçilere dikkat edilmesi, ulaşımda alternatif güzergahların da kullanılabileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2022, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER