Sağlık çalışanları futbol turnuvasında bir araya geldi

Sağlık çalışanları futbol turnuvasında bir araya geldi

Sağlık-Sen Kahramanmaraş Şubesi tarafından düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvasında sağlık çalışanları bir araya geldi.

Futbol turnuvası açılışı, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri Öksüz, Sağlık-Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Bünyamin Mutlu Demirci, kentte görev yapan sağlık yöneticileri, Sağlık-Sen Kahramanmaraş Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, sağlık çalışanları ve futbolseverler katıldı.

Turnuvanın açılışında konuşan KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, "Sağlık çalışanlarını bir araya getiren, onların yoğun iş hayatından bir nebze de olsa uzaklaşmasını sağlayan bu tarz etkinliklerin ilimizde de yapılması son derece önemli ve değerlidir. Turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. " şeklinde konuştu. Yasım, ayrıca turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.

Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Nuri Öksüz, çalışanlar arasındaki birlik ve beraberlik duygularının güçlendirilmesi ve sağlık çalışanlarının moral ve motivasyonlarını yükseltmeyi hedef alan bu tür organizasyonları önemli bulduklarını söyledi.

Turnuvanın centilmenlik ortamında geçeceğine inandıklarını kaydeden Öksüz, tüm takımlara başarılar dileyerek, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kahramanmaraş’ta sağlık çalışanları arasında halı saha futbol turnuvasını düzenlediklerini kaydeden Sağlık Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Bünyamin Mutlu Demirci, "Sağlık-Sen olarak, sağlık çalışanlarının mali ve özlük hakları ile ilgili konulardaki mücadelemizin yanında, sosyal ve kültürel etkinliklere de büyük önem veriyoruz. Turnuvamıza 28 takım, 420 sağlık personelimiz iştirak etmiş olup turnuvamız yaklaşık 2 ay boyunca oynanacak müsabakaların ardından sona erecektir. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER