Yeni Başhekim Faruk Atlı oldu

Yeni Başhekim Faruk Atlı oldu

Kahramanmaraş Özel Sular Vatan Hastanesi başhekimi Kulak Burun Boğaz Doktoru Op. Dr. Faruk Atlı oldu.

Özel Sular Vatan Hastanesi'nde başhekim olan Kulak Burun Boğaz Doktoru Op. Dr. Faruk Atlı, yeni görevinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

2007 yılında Kulak Burun Boğaz Doktoru olarak göreve başladığı hastaneye Başhekim olduğunu ifade eden Atlı, şunları kaydetti:

“Özel Sular Vatan Hastanesi sağlık alanında çok ciddi bir iş kapasitesini sırtlamış durumda 30 doktoru birçok hemşiresi ve sağlık çalışanıyla yoğun bakımlarıyla ameliyathaneleriyle modern cihazlarıyla son derece etkin bir hastane, tabi burada yönetici arkadaşlarımızın başarısı doktorlarımız ve tüm çalışanlarımızın başarısı bir bütünü oluşturuyor. Özel Sular Vatan Hastanesi şehrinde merkezinde olması sebebiyle ulaşımı kolay oto park sorunu olmayan bir hastane ayrıca doktorlarımızın birçoğu da Özel Sular Vatan Hastanesinin kuruluşundan buyana görev almış olmaları halkta ayrıca bir güven oluşturuyor. Bundan sonraki benim başhekimliğim döneminde de inşallah daha iyi hizmet sağlayacağız. Özellikle bir yılı aşkın süredir yaşadığımız Pandemi ile mücadele döneminde yaptığımız gibi mevcut durumunu çok ciddi çalışmalar ortaya koyarak halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER