banner693

SU SAYAÇLARINI KASKİ’DEN HABERSİZ DEĞİŞTİRMEYİN

KASKİ Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada ; “ Su Abonelerinin aşırı soğuklar nedeniyle arızalanan sayaçların değiştirilmesinde herhangi bir mağduriyete yol açılmaması için 7 gün 24 saat hizmet veren 185 Çağrı Merkezinin aranması halinde su sayaçlarının KASKİ tarafından değiştirileceği bilgisine yer verildi.

 SU SAYAÇLARINI KASKİ’DEN HABERSİZ DEĞİŞTİRMEYİN
 SU SAYAÇLARINI KASKİ’DEN HABERSİZ DEĞİŞTİRMEYİN 

KASKİ Genel Müdürlüğü abonelerin su sayaçlarını KASKİ Genel Müdürlüğü yetkililerinden habersiz değiştirmemeleri konusunda uyardı.

            KASKİ Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada ; “ Su Abonelerinin aşırı soğuklar nedeniyle arızalanan sayaçların değiştirilmesinde herhangi bir mağduriyete yol açılmaması için 7 gün 24 saat hizmet veren 185 Çağrı Merkezinin aranması halinde su sayaçlarının KASKİ tarafından değiştirileceği bilgisine yer verildi.

 KASKİ Personelinden Kimlik İsteyin

Açıklamada ayrıca “Su Abonelerine ait su sayaçlarının koruma altına alınması, su sayaçları ile ilgili hırsızlık vakası olması durumunda en yakın jandarma veya polis karakoluna bildirilmesi ve oradan alınan tutanakla KASKİ Genel Müdürlüğüne bilgi verilmesi ve KASKİ adına gelen görevlilerden mutlaka kimlik Sorulması gerektiği” belirtildi.

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 00:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner694

banner706