- PAKDİL, ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Genel Merkez Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş’ta birtakım ziyaretlerde bulundu.

-          PAKDİL, ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
  

 

-          PAKDİL, ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

-          PAKDİL: “KAHRAMANMARAŞ EVET DİYECEK”

Türk  Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Genel Merkez Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş’ta birtakım ziyaretlerde bulundu.

Pakdil, ziyaretlerine öncelikle Kavlaklı taziye eviyle başlayıp, Kahramanmaraş oto galericiler sitesindeki esnaflarla bir araya gelerek sonlandırdı.

Yapmış olduğu ziyaretlerde Partili Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatan Pakdil: “ Görüyoruz ki vatandaşımız bu sistem hakkında bilinçli. Nereye gitsek büyük ilgiyle karşılanıyoruz. Kahramanmaraş yine rekor bir oy ile evet diyecek”dedi.

Milletin şimdiden seçimini yaptığını belirten Pakdil, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bugün arkadaşlarımızla birlikte bir esnaf gezisi yaptık. Bir kısım siyasetçi arkadaşlarımızın Muhalefete mensup milletvekillerinin söylediği gibi bir rejim değişikliği değil bu anayasa değişikliği ve bir sistem değişikliğidir. Türkiye 1961, 1982, 2010’ daha öncesinde bir kısım anayasa değişikleri oldu. Millet seçimini yaptı.  Bu bir demokratik bir haktır.  Millet Cumhurbaşkanını seçecek, Cumhurbaşkanı da yürütmeyi kuracak. Milletimizin hiçbir konuda şüphesi olmasın. Bu sistemle birlikte ülkemiz kazanacak.  Biz milletin karına inanıyoruz. Ve “evet” diyerek vatandaşların sandığa sahip çıkmasını istiyoruz.”

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 00:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER