NAM-I DİĞER HEREDOT CEVDET'TEN MUHTEŞEM GECE

''TARİHİN SATIR ARALARI'' söyleşi programında Hasan Kaçan'a Eda Karaytuğ, Göksel Baktagir ve müzisyen grubu eşlik etti.

 NAM-I DİĞER HEREDOT CEVDET'TEN MUHTEŞEM GECE
 NAM-I DİĞER HEREDOT CEVDET'TEN MUHTEŞEM GECE

            Gençlik ve Spor Bakanlığı Hasbihal Gençlik Sohbetleri kapsamında  3 Ocak 2017 tarihinde Hasan Kaçan Nam-ı Diğer Heredot Cevdet '' TARİHİN SATIR ARALARI'' adlı programı ile Necip Fazıl Kısakürek Kültür merkezinde gençler ile bir araya geldi.

            ''TARİHİN SATIR ARALARI'' söyleşi programında Hasan Kaçan'a Eda Karaytuğ, Göksel Baktagir ve müzisyen grubu eşlik etti. Kaçan etkili hitabeti ile tarihten ve günümüzden  yaşanmış hikayeleri kendine has üslubu ile izleyenlere aktardı. Eda Karaytuğ söylediği birbirinden etkileyici türküler, ağıtlar ve şarkılar ile anlatılan hikayeleri destekleyerek salonu dolduran Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personelleri, Kahramanmaraş Gençlik Merkezi Üyeleri ve gençlere unutulmaz bir gece yaşattılar. Özellikle Çanakkale zaferi, 15 Temmuz gecesi ve Anneler üzerine anlattığı anektotlar, okuduğu şiirle salonda alkış fırtınası kopardı.

            Birbuçuk saat süren proğram sonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Hasan Kaçan'a çiçek ve hediye takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2017, 00:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER