LİDER GENÇLİK KULÜBÜNDEN, İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

KahramanmaraşLider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü BaşkanıAhmet ÖZKUL, başkan yardımcısıAbdullah Gökdaş, yönetim kurulu üyesi Tarık Kaan Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüAli İhsan Kabakçı’ yımakamında ziyaret ettiler.

 LİDER GENÇLİK KULÜBÜNDEN,  İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

 LİDER GENÇLİK KULÜBÜNDEN,  İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

 KahramanmaraşLider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü BaşkanıAhmet ÖZKUL, başkan yardımcısıAbdullah Gökdaş, yönetim kurulu üyesi Tarık Kaan Yılmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl MüdürüAli İhsan Kabakçı’ yımakamında ziyaret ettiler.

  Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü yöneticileri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’yı, 2016-II Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Sağlıklı Nesiller İçin, Harekete Geçin” projesi hakkında bilgilendirme yaparak, proje kapsamında 19 Kasımda yapılacak “5.Kahramanmaraş Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması” ile ilgili çalışmaları aktardılar.

   Kulüp başkanı Ahmet Özkul, Ata Sporumuz Bilek Güreşini gençlere tanıtmak, bilek güreşini sevdirmek, gençleri spora yönlendirmek, spor sayesinde gençleri olumsuz ortamlardan uzak tutmak amacıyla 19 Kasımda yapılacak olan “5. Kahramanmaraş Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması” çerçevesinde 16 lisede ve birde camide olmak üzere Bilek Güreşi tanıtım ve seçmelerini yaklaşık 2500 gencin katılımıyla tamamladıklarını, gençlerin Bilek Güreşi sporuna duydukları yoğun ilgiden dolayı da çok mutlu olduklarını belirterek, desteklerinden dolayı da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’ya teşekkürlerini iletti.

   Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen proje ile ilgili her türlü desteği verdiklerini ve bundan sonrada vereceklerini, gençlerle ilgili yapılan çalışmaların her zaman yanında olduklarını, göreve geldikleri günden bugüne kadar gençlerin daha sağlıklı ve zinde olarak yetişmeleri için çaba sarf ettiklerini belirtti.

   İl Müdürü Kabakçı, Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü yönetimini yürütecekleri projeden dolayı tebrik ederek, 19 Kasımda yapılacak olan  “5. Kahramanmaraş Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması”ndaİl Müdürlüğü olarak üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını, Bilek Güreşinin ilimizde tanıtılmasında ki gayretlerinden dolayı Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetimine teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.


Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2017, 22:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483