GÜRPAK, 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Serintepe Mahallesi Muhtarı ve Onikişubat İlçesi Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, “Muhtarlar, demokrasinin en ciddi manada tecelli ettiği kişilerdir” dedi.

GÜRPAK, 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

 Serintepe Mahallesi Muhtarı  ve Onikişubat İlçesi Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak,  “Muhtarlar, demokrasinin en ciddi manada tecelli ettiği kişilerdir” dedi.

 

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile bir mesaj yayınlayan Serintepe Mahallesi Muhtarı  ve Onikişubat İlçesi Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak,  Tüm muhtarların muhtarlar günü kutlayarak, “"188 yıllık geçmişi bulunan muhtarlık teşkilatına yönelik olarak 19 Ekim tarihi de "Muhtarlar Günü" olarak ilan edilmiştir. Muhtarlar, demokrasinin en ciddi manada tecelli ettiği kişilerdir. Muhtar arkadaşlarımızın mahallelerinde aldığı oylar analarının ak sütü gibi helaldir.

Arkadaşlarımızın şahsına, kişiliğine, karakterine ya da mahallenin sorunlarını çözeceğine olan inanç nedeni ile oy veriliyor. Muhtarlarımız, gerçekten fedakârca çok önemli hizmetler yerine getirmektedirler. Bu arada Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde muhtarlık makamının öneminin her geçen gün daha da arttığını görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

İnşallah zaman içerisinde muhtar arkadaşlarımızın konumu ve hizmet standartları daha da yükseltilir ve sıkıntılar bir bir çözüm bulmaya devam eder.

Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutlar; sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

Bu arada muhtarlar olarak mahallelerimize hizmet getirilmesinde bizlere büyük yardımları olan siyasilerimiz, belediyelerimiz, yerel yöneticilerimiz ve basınımız ile günümüzü kutlayan tüm herkese de en içten duygularımızla selam ve saygılarımızı sunarız.” 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2017, 06:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483