DULKADİROĞLU’NDAN YEŞİLTEPE MAHALLESİNE ÖZEL YOL ÇALIŞMASI

Dulkadiroğlu Belediyesi, teknik ve fiziki belediyecilik çalışmaları kapsamında Yeliştepe mahallesinde yeni yol ve sokak oluşturma çalışmaları başlattı.

 DULKADİROĞLU’NDAN YEŞİLTEPE MAHALLESİNE ÖZEL YOL ÇALIŞMASI

 DULKADİROĞLU’NDAN YEŞİLTEPE MAHALLESİNE ÖZEL YOL ÇALIŞMASIDulkadiroğlu Belediyesi, teknik ve fiziki belediyecilik çalışmaları kapsamında Yeliştepe mahallesinde yeni yol ve sokak oluşturma çalışmaları başlattı.İlçenin her türlü sorununu çözüme kavuşturmak adına gece gündüz çalışan Dulkadiroğlu Belediyesi ekipleri, Yeşiltepe mahallesinde ihtiyaç duyulan yol ve sokak çalışmaları için harekete geçti. Ekiplerin yoğun mesai harcadığı çalışmalar kapsamında Yeşiltepe mahallesi yeni yol ve alternatif güzergaha sahip olacak.Dulkadiroğlu Belediyesi’nin cazibe merkezi haline getirdiği mahallerinden olan Yeşiltepe mahallesine yeni yatırımlar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Dulkadiroğlu Belediyesi ekipleri mahalleye yeni yol çalışmaları başlattı. Bu çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, teknik ve fiziki belediyeciliğin bir gereği olan bu tür çalışmaların ilçe genelinde yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü aktardı.Özellikle yol konusunda önemli çalışmalara imza attıklarını kaydeden Başkan Okay, yeni oluşturulan yaşam alanları için de yeni yollar planladıklarını ve inşa ettiklerini kaydetti.

Başkan Okay, konuyla ilgili sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Dulkadiroğlu Belediyesi olarak bölgemizin tamamına eşit hizmet götürme adına yoğun bir mesai harcıyoruz. Özellikle seçim sürecinde vaat ettiğimiz tüm taahhütlerimizi yerine getirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ne söz vermiş isek bugün bu sözleri tek tek yerine getirdik. Şuanda devam eden projelerimizin yanı sıra mahallelerimizin acil ihtiyaçları için de ayrıca çalışma yapıyoruz. Bu kapsamda Yeşiltepe mahallemizin yeni ve alternatif yol ihtiyacına cevap vermek adına burada çalışma başlattık. Ekiplerimiz bu çalışmaları büyük bir titizlikle yapıyorlar. Mahallemiz ilçemizin en güzel mahallelerinden bir tanesidir. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar mahallelerimizin değerini daha da artırmaktır. Hedefimiz yaşanabilir ve modern bir Dulkadiroğlu oluşturmaktır. Bunun içinde ekiplerimiz gece gündüz yoğun bir mesai harcamaktadır.”

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2017, 04:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER