BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR KONFERANS DAHA

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü, Kahramanmaraş Böbrek ve Diyaliz Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafınca“Organ Bağışı İle “Hayat“ bekleyenlerin hayatı olabilirsiniz“ sloganıyla bir konferans gerçekleştirecek.

 BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR KONFERANS DAHA

 BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR KONFERANS DAHA 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Organ Bağışı Haftasını münasebetiyle bir konferans düzenliyor.

 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğü,  Kahramanmaraş Böbrek ve Diyaliz Hastaları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tarafınca“Organ Bağışı İle “Hayat“ bekleyenlerin hayatı olabilirsiniz“ sloganıyla bir konferans gerçekleştirecek.

Her yıl olduğu gibi bu yılda 3-09 Kasım Dünya Organ Bağışı Haftası dolayısıyla düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Prof. Dr. Fatih Yüzbaşıoğlu ve Nefroloji Uzm. Dr. İsmail Yıldız katılacak.

‘Organ Nakli Nedir*’ konulu konferans 8 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 10.30 da Türkoğlu İlçesi Misak-I Milli Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2017, 23:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner484

banner483