banner519

AMATÖR LİGLERDE MAÇLARA DEVAM EDİLDİ

Kahramanmaraş Amatör Küme U13, U15 ve U17 Futbol Liglerine hafta sonu oynanan maçlarla devam edildi.

AMATÖR LİGLERDE MAÇLARA DEVAM EDİLDİ

 

 

 

AMATÖR LİGLERDE MAÇLARA DEVAM EDİLDİ

 

 

Kahramanmaraş Amatör Küme U13, U15 ve U17 Futbol Liglerine hafta sonu oynanan maçlarla devam edildi.

Toplam 18 karşılaşma Kahramanmaraş’ın Batıpark, Belediye ve Merkez-1 Statlarında oynandı. Bu karşılaşmalarda en farklı skor Kümbetspor Elbistan Belediyespor maçında gerçekleşti.

Elbistan Belediyespor, rakibi Kümbetspor’u Belediye Stadında oynanan maçta 18-1 mağlup ederek aldı.

Hafta sonu oynanan 18 maçta takımlar toplam 118 defa gol sevinci yaşadılar.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi toplanarak hafta sonu oynanan maçlarda alınan sonuçları tescilledi.

Başkan Ali Kazancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Karaköse, Ahmet Güler, İlker Yiyen, Abdurrahman Akbaba, Savaş Doğrugörür, Yusuf Bayram Demirci, Ali Aytemiz’den İl Tertip Komitesi oynanan maçların sonucunu tescillerken önümüzdeki hafta sonu oynanacak maçların programını da belirledi.

 

Türkiye Futbol Federasyonu Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi 1-13-14 Ekim 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline karar verdi.

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

SKR

1

BATIPARK

13.10.2018

12:00

U15A

ŞEKEROBASPOR

MARAŞSPOR

0-5

2

BATIPARK

13.10.2018

13:30

U17A

FERHUŞ KARACASUSPOR

EKBEROĞLUSPOR

3-3

3

BATIPARK

13.10.2018

15:30

U15A

MARAŞGÜCÜSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

2-2

4

MERKEZ 1

13.10.2018

12:00

U17A

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

AS VEFA

3-1

5

MERKEZ 1

13.10.2018

14:00

U13A

ALTINOVASPOR

AS VEFA

0-4

6

MERKEZ 1

13.10.2018

15:30

U15A

KURTULUŞ 1920 SPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

3-0

7

BELEDİYE

13.10.2018

12:00

U17B

BERTİZSPOR

AFŞİN BLD.SPOR

0-9

8

BELEDİYE

13.10.2018

14:00

U15B

KÜMBETSPOR

ELBİSTAN BLD.SPOR

1-18

9

BELEDİYE

13.10.2018

15:30

U15B

EDELERSPOR

ARSAN SÜMERSPOR

0-4

10

BATIPARK

14.10.2018

12:00

U17A

1920 MARAŞSPOR

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

12-2

11

BATIPARK

14.10.2018

14:00

U13A

1920 MARAŞSPOR

ULUDAZSPOR

1-4

12

BATIPARK

14.10.2018

15:30

U13A

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

AYYILDIZ TEAMSPOR

0-3

13

MERKEZ 1

14.10.2018

12:00

U17B

ANADOLU GENÇLİKSPOR

KÜMBETSPOR

5-1

14

MERKEZ 1

14.10.2018

14:00

U13B

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-4

15

MERKEZ 1

14.10.2018

15:30

U17B

ELMALARSPOR

KURTULUŞ 1920 SPOR

1-7

16

BELEDİYE

14.10.2018

12:00

U13B

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

MARAŞSPOR

3-2

17

BELEDİYE

14.10.2018

13:30

U17A

ARSAN SÜMERSPOR

MARAŞSPOR

2-2

18

BELEDİYE

14.10.2018

15:30

U13B

ARSAN SÜMERSPOR

AKSUSPOR

10-0

2- Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR.

Kulübü

F. No

Lisans No

Lig

Adı Soyadı

Cezası

Ceza Tarihi

1

EKBEROĞLU

10

1944287

17

MUSTAFA KENGER

İlk Resmi Müsabaka

15.10.2018

2

1920 MARAŞ

2

3508605

17

METE ÇAKMAK

İlk Resmi Müsabaka

15.10.2018

3

ELMALAR

2

1930685

17

LÜTFİ KARABÖRK

İlk Resmi Müsabaka

15.10.2018

4

KURTULUŞ 1920

2

1939525

17

BEYTULLAH ŞEN

İlk Resmi Müsabaka

15.10.2018

3- 30.09.2018 tarihinde oynanan Türkoğlu Bldspor-Onikişubat İdman Yurduspor U17A müsabakasının İl Disiplin Kurulunun 12.10.2018 tarih ve 002 Nolu Kararı gereği Onikişubat İdman Yurduspor Kulübü lehine hükmen 3-0 tesciline;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-20-21 Ekim 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR.

STAD

TARİH

SAAT

LİGİ

1.TAKIM

2.TAKIM

1

BATIPARK

20.10.2018

12:00

U15A

KURTULUŞ 1920 SPOR

ŞEKEROBASPOR

2

BATIPARK

20.10.2018

13:30

U17B

AFŞİN BLD.SPOR

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

3

BATIPARK

20.10.2018

15:30

U15A

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

MARAŞGÜCÜSPOR

5

MERKEZ 1

20.10.2018

12:00

U17A

MARAŞSPOR

TÜRKOĞLU BLD. SPOR

6

MERKEZ 1

20.10.2018

14:00

U13B

MARAŞSPOR

ATC ATLETİC MARAŞSPOR

7

MERKEZ 1

20.10.2018

15:30

U15B

AS VEFA

EDELERSPOR

9

BELEDİYE

20.10.2018

12:00

U17A

EKBEROĞLUSPOR

1920 MARAŞSPOR

10

BELEDİYE

20.10.2018

14:00

U15B

ELBİSTAN BLD.SPOR

ARSAN SÜMERSPOR

11

BELEDİYE

20.10.2018

15:30

U13A

AYYILDIZ TEAMSPOR

1920 MARAŞSPOR

13

BATIPARK

21.10.2018

12:00

U17B

KURTULUŞ 1920 SPOR

BERTİZSPOR

14

BATIPARK

21.10.2018

14:00

U13B

KURTULUŞ 1920 SPOR

ARSAN SÜMERSPOR

15

BATIPARK

21.10.2018

15:30

U15A

MARAŞSPOR

BÜYÜKSIRSPOR

17

MERKEZ 1

21.10.2018

12:00

U17A

AS VEFA

FERHUŞ KARACASUSPOR

18

MERKEZ 1

21.10.2018

14:00

U13A

AS VEFA

K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR

19

MERKEZ 1

21.10.2018

15:30

U17B

MARAŞGÜCÜSPOR

ELMALARSPOR

21

BELEDİYE

21.10.2018

12:00

U17A

ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR

ULUDAZSPOR

22

BELEDİYE

21.10.2018

14:00

U13A

ULUDAZSPOR

ALTINOVASPOR

23

BELEDİYE

21.10.2018

15:30

U13B

AKSUSPOR

KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR

25

MAHÇİÇEK

21.10.2018

15:00

BAL

1920 MARAŞSPOR

ANKAS İSTİKLALSPOR

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 02:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513

banner507