banner693

AKSU MAHALLESİNE HALI SAHA

Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’nce Dulkadiroğlu İlçesi Aksu Mahallesi Prof. Dr. Aziz Sancar Parkı’nda halı saha yapımı tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.

 AKSU MAHALLESİNE HALI SAHA
 AKSU MAHALLESİNE HALI SAHA

Gençlerin spor yapabilmeleri için spor sahası yatırımlarına aralıksız olarak devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Dulkadiroğlu İlçesi Prof. Dr. Aziz Sancar Parkı’nda sentetik halı sahayı hizmete sundu.

Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’nce Dulkadiroğlu İlçesi Aksu Mahallesi Prof. Dr. Aziz Sancar Parkı’nda halı saha yapımı tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.Dulkadiroğlu ilçesi Aksu Mahallesi Prof. Dr. Aziz Sancar Parkı’nda 22 x 40 metre ebatlarında 1 adet sentetik çim halı saha yapım çalışması tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.Daha önce Doğukent, Karaziyaret, Pazarcık İlçesi Ufacıklı, Ekinözü İlçesi, Gençosman ve Kanuni, Nurhak Kullar ve Tatlar, Gayberli ve Malik ejder Mahallelerine yapılan 13 adet halı sahanın ardından Prof. Dr. Aziz Sancar Parkı’na yapılan halı saha ile bu sayı 14’e yükseldi.Gençlerin spora kazandırılması amacıyla bu alanda yatırımlarına devam eden Büyükşehir Belediyesi halen Menzelet Mesire Alanı’nda halı saha yapım çalışmalarına devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 01:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner694

banner706