banner651

Ticaret Borsası’ndan 29 Ekim’de ücretsiz şarj

Ticaret Borsası’ndan 29 Ekim’de ücretsiz şarj

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Narlı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Trugo mobil şarj istasyonunun 29 Ekim günü ücretsiz olduğunu açıkladı.

Kentin en hızlı araç şarj istasyonu olan Kahramanmaraş Ticaret Borsası içerisindeki Trugo mobil şarj istasyonu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla araç markası fark etmeksizin 29 Ekim saat 00.00’dan 23.59’a kadar araç sahiplerine ücretsiz hizmet verecek.

Ücretsiz araçlarını şarj edecek sürücülerin, Trumore ve Trugo mobil uygulamalarına aynı telefon numarasıyla kayıtlı olması gerekmektedir. Ayrıca Ücretsiz şarj hakkından faydalanabilmek için hem Trumore hem de Trugo uygulamasında üyeliğinin olması gerekmektedir.

Kahramanmaraş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Narlı, Cumhuriyetin ilanın 100. yılını kutlamanın heyecanı içerisinde olduklarını söyledi.

Narlı, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, bu yıl ülkemizde 100. yılını coşkusuyla kutluyoruz. Bu büyük zaferi kutlarken, Atatürk’ün bize bıraktığı mirası koruma ve büyütme sorumluluğunu hep birlikte taşımalıyız. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde, geçmişimizin kahramanlarına minnettarlıkla yaklaşıyoruz. Onlar, özgürlük ve bağımsızlık uğruna büyük fedakarlıklar yaptılar ve Türkiye Cumhuriyeti'ni kurdu. Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER