SANKO park alışveriş merkezi 2’nci kitap fuarı başlıyor

SANKO park alışveriş merkezi 2’nci kitap fuarı başlıyor

Gaziantep’in eğlence ve sosyal yaşam merkezi SANKO Park Alışveriş Merkezi, yarın düzenleyeceği 2’nci Kitap Fuarı’nda kitapseverler ile buluşacak.

Fuarda, Türk ve dünya klasikleri, tarih, felsefe, bilim, edebiyat, mitoloji, kişisel gelişim, yeni çıkanlar, çok satanlar ve birçok renkli çocuk kitabı yer alacak. 

Kitapların 5 lira fiyatla satışa sunulacağı fuar, 16 Şubat Çarşamba günüden, 6 Mart Pazar gününe kadar her gün 10.00 ile 22.00 saatleri arasında gezilebilecek.

Gaziantep’in en önemli kültür etkinliklerinden olan ve 100’ü aşkın yayınevinin yer alacağı kitap fuarı, SANKO Park ana etkinlik alanında düzenlenecek.

“Gaziantep’in alışveriş merkezi” SANKO Park, 2009 yılında faaliyete başladı. Toplam 127.489 metrekare inşaat alanı ve 56.144 metrekare kiralanabilir alanı bulunan SANKO Park’ta, her ihtiyaca yanıt veren 180 mağaza yer alıyor.

Play Park tarafından işletilen 4.271 metrekare alana sahip bowling ve eğlence merkezinde gençlere nezih ortamda zaman geçirme imkânı sunuluyor. 1.600 m2 alanda hizmet veren Mars Athletic Club ile spordan vazgeçemeyenler için donanımlı bir spor salonuna sahip olan SANKO Park, sağlıklı yaşamdan vazgeçmeyenlere hizmet veriyor.

SANKO Park Alışveriş Merkezi'nde yer alan Sanko Sanat Galerisi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin ilk özel sanat galerisi olma özelliği taşıyor. 2020 yılına kadar 600’den fazla sanatçı tarafından hazırlanan 470 sergiye ev sahipliği yapan SANKO Sanat Galerisi, iki kez de uluslararası sanat çalıştayı düzenlenmesine öncülük etmiştir.

Galeride etkinliklere pandemi dolayısıyla ara verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER