banner651

Okay, makamını telekonferansla devretti

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, haftalık rutin olarak düzenlediği telekonferans toplantısında yetkilerini 3. sınıf öğrencisi İbrahim Ethem Kucur’u devretti.

Okay, makamını telekonferansla devretti

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, haftalık rutin olarak düzenlediği telekonferans toplantısında yetkilerini 3. sınıf öğrencisi İbrahim Ethem Kucur’u devretti.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma yasağı nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, görevini ilköğretim okulu 3. sınıf öğrencisi İbrahim Ethem Kucur’a devretti.

Yeni başkan Kucur, virüsle mücadele çalışmaları hakkında kurum müdürlerinden bilgiler aldı.

Kucur, birim müdürlerine hitap ederek koronavirüs ile ilgili mücadele çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Bilgiler sonucunda çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kucur, şunları söyledi:

“Çalışmalarından dolayı tüm müdürlerime çok teşekkür ediyorum. Bizlere bu şansı tanıyan Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Necati Okay’a da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu günlerin geçeceğine olan inancımızla çalışmayı sürdüreceğiz. İnşallah bu sorunun sona ermesiyle bizler yeniden okullarımıza ve parklarımıza döneceğiz. Dulkadiroğlu Belediyemiz bizler için parkları hazırladı. İnşallah coşkuyla yeniden buluşacağımız güne kadar evde kalacağız.”

Okay, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Buruk bir şekilde icra edilen 23 Nisan gününün bu günlerin geçmesiyle daha coşkulu ve birlikte kutlanacağını hatırlatan Okay, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Dünyayı ve ülkemizi saran koronavirüs nedeniyle toplantılarımızı dijital ortamda gerçekleştiriyoruz. Öncelikle bu süreçte özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere ve ekiplerinize teşekkür ediyorum. Malumunuz bu süreçte önemli gün ve bayramlarımızı da buruk bir şekilde icra etmekteyiz. Bugün ki toplantımızı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle daha anlamlı bir hale getirdik. Her yıl makamımızda misafir ettiğimiz ve yetkilerimizi devrettiğimiz öğrencilerimizi de bu dijital toplantımıza dahil ettik. Bu vesileyle ben şimdi yetkilerimi sevgili kardeşimiz İbrahim Ethem Kucur’a devrettik. Kendisi de hakkıyla geleceğimizin teminatı olduğu gösterdi. Ben kendisinin ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Bayramını kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER