İftar ve sahur için Osman Sayın Spor Salonu’nda

İftar ve sahur için Osman Sayın Spor Salonu’nda

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından Osman Sayın Spor Salonu’nda her gün bin kişilik iftar veriliyor. Kurum tarafından yapılan açıklamada hazırlanan gönül sofralarına tüm vatandaşların davet edildiği belirtildi.

Şehrin imarı, hayatın normale dönmesi ve depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında ülkenin dört bir yanından yardıma gelen kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler ve STK’ların da destekleriyle çalışmalarını sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından Osman Sayın Spor Salonu’na iftar çadırı kurulduğunu duyurdu.

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Osman Sayın Spor Salonu’ndaki iftar çadırının Ramazan ayı boyunca hizmet vereceği ve tüm vatandaşların iftara ve sahura davetli olduğu belirtildi.

Açıklamada, “Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü, Osman Sayın Spor Salonu’nda her gün bin kişilik iftar verecek. Hazırlanan gönül sofralarına tüm vatandaşlarımız davetlidir.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER