Güngör ve Vali Ünlüer, Ayakkabıcılar Sitesi esnafını ziyaret etti

Güngör ve Vali Ünlüer, Ayakkabıcılar Sitesi esnafını ziyaret etti

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer ile Ayakkabıcılar Sitesi’ni ziyaret ederek esnaflarla bir araya gelen Güngör, “Şehrimizin ayakkabıcılık sektöründe önemli bir yere sahip olmasında emeği geçen tüm esnafımıza teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyoruz.” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Vali Mükerrem Ünlüer ile birlikte Ayakkabıcılar Sitesi’ni ziyaret ederek ayakkabıcı esnafıyla bir araya geldi.

Kunduracılar Odası Başkanı Ali Köfte’den üretim faaliyetlerine ilişkin bilgiler alan Güngör ve Vali Ünlüer, esnafları da iş yerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Esnafların taleplerini tek tek dinleyerek not alan Başkan Hayrettin Güngör, “Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer ile Ayakkabıcılar Sitesi’nde faaliyetlerini sürdüren esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnafımızın taleplerini dinledik, istişarelerde bulunduk. Şehrimizin ayakkabıcılık sektöründe önemli bir yere sahip olmasında emeği geçen tüm esnafımıza teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyoruz. Rabbim bereketli, bol kazançlar nasip eylesin.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER