Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Türkiye birincisi oldu

Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Türkiye birincisi oldu

Genç MÜSİAD Kahramanmaraş, 2020 yılı şube performans sıralamasında Türkiye birincisi oldu. Dönemin Şube Başkanı Fatih Aygün, ödül ve plaketini Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’dan aldı.

2019 Ağustos ayında Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Başkanlığını olan Fatih Aygün güçlü Yönetim Kurulu ile göreve geldiği ilk günden bu yana azimli ve gayretleri çalışmalarıyla kentin gündeminde adından sıkça bahsettirirken, proje ve çalışmalarıyla takdir topladı.

Genç MÜSİAD, 56 yurt içi 32 yurt dışı temsilciliği olan "Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji” düsturuyla hareket etmeye hedefledi.

Genç MÜSİAD olarak Türkiye birincisi olmanın haklı gururunu yaşadıklarını dile getiren Aygün, şunları kaydetti:

“Kahramanmaraş Genç MÜSİAD bayrağını devraldığımız günden devredinceye kadarki süreçte, kendini geliştiren ve sürekli ileriyi gösteren bir yol haritası üzerinde aktif çalışmalarımız ile etkin bir genç sivil toplum kuruluşu olarak Kahramanmaraş ve ülke gündeminde belirleyici olduk. Yönetim Kurulumuzla görev süremiz boyunca takip edildiği gibi, hakkın ve hukukun, barışın ve güvenin, adaletin ve refahın sağlanması adına, doğrunun, faydalı olanın, adil olanın ve hakkın hakimiyeti için var gücümüzle çalıştık. Yüksek ahlaklı, köklerini maziden koparmamış, kültürüne sımsıkı sahip çıkan, ticaret bilinciyle yetişen yeni nesillerin ortaya çıkması adına “Emr-i bil ma’ruf, nehy-i anil münker” ilkesinin rehberliğinde iman-amel bütünlüğünde bize yüklenen bu mesuliyet ve misyonla görevimizi tamamladık. Hedef olarak belirlediğimiz Türkiye birinciliğine ulaşmış olmanın gururuyla tüm Yönetim Kuruluma teşekkür ediyor, çalışmalarımızı değerlendirip bizlere bu ödülü layık gören kıymetli MÜSİAD ailesine şükranlarımızı sunuyorum.”

Aygün, kısa süre önce yaş haddinin dolması sebebiyle görevini Samet Beşen'e devretmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER