Gazipaşa Gençlik Merkezi inşaatında sona gelindi

Gazipaşa Gençlik Merkezi inşaatında sona gelindi

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nin ardından Kahramanmaraş’a büyük bir gençlik merkezi daha kazandırdıklarını söyledi.

Yapımı tamamlanan Gazipaşa Gençlik Merkezi’nin açılış için gün saydığını ifade eden Okay, hazırlıkları yerinde inceledi.

Gençlerin geleceğin teminatı olduğunu dile getiren Okay, gençlere yönelik özel projeler ortaya koyduklarını hatırlattı.

Bu projelerden en önemlisinin Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi olduğunu aktaran Okay, benzer bir projeyi de Gazipaşa mahallesinde hayata geçirdiklerini ifade etti.

Gençlerin Gazipaşa ve çevresinde bulunan eğitim alanlarında öğrenim gördüğünü belirten Okay, bu eğitime katkı sunmak ve gençlere çeşitli sosyal ve kültürel imkanlar sunmak için Gazipaşa Gençlik Merkezi’ni inşa ettiklerini dile getirdi.

Okay, çalışmaları tamamlanan Gençlik Merkezi’nde yaptığı incelemeler sonrasında şunları söyledi:

“Geleceğimizin teminatı gençlerimiz ve çocuklarımız için çalışmayı sürdürüyoruz. Onlara güzel bir eser daha kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nde olduğu gibi Gazipaşa Gençlik Merkezi’mizde de gençlerimiz çok çeşitli eğitim ve sosyal imkanlardan faydalana bilecekler. Gençlik Merkezi’mizde yapım çalışmaları tamamlandı ve iç mekan dizaynları sürmekte. İnşallah bu güzel tesisi de bir an önce gençlerimizle buluşturacağız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER