EXPO 2023 Sergisi için Maraş Yöresel Yemekleri fotoğrafınızı çekip yollayın

EXPO 2023 Sergisi için Maraş Yöresel Yemekleri fotoğrafınızı çekip yollayın

Onikişubat Belediyesi EXPO 2023 Onikişubat Kahramanmaraş projesi için hazırlıklarına aralıksız devam ediyor.

Birçok kamu kurumuyla projeler üreten ve EXPO 2023 projesine dahil eden Onikişubat Belediyesi son olarak İstiklal Üniversitesi ile işbirliği içerisinde “Çevrim İçi Karma Sergi” için sosyal medya hesaplarından duyuru yaptı.

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi ve Onikişubat Belediyesi’nin destekleri ile EXPO 2023 kapsamında Mühendislik, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi tarafından 24 Eylül 2021 tarihinde “Çevrim İçi Karma Sergi” düzenlenecek. Resim, dijital resim, heykel, seramik, grafik, illüstrasyon, fotoğraf ve video art gibi bütün sanat dallarından eser kabul edilecek. Katılımcılar her türlü teknik ve malzeme ile eserlerini hazırlamakta serbest olacak.

Çevrim içi karma serginin konusu EXPO 2023’ün ana teması olan “Doğa Dostu Şehir ve Duyarlılık” ve alt temalarından oluşacak.

Alt temalar ise şöyle sıralandı:

 Çocuklar İçin Doğa Temelli Eğitim, Sadeliğin Bilgeliği, Kentsel Dönüşümün Biyofilik Tasarımı, Kentsel Bahçe Bitkileri ve Yöresel Yemek, Daha Yeşil, Daha Sağlıklı, Daha Mutlu,  Özel Tema: Maraş Yöresel Yemekleri Ayrıntılı bilgi için https://expo2023.org/expo-2023-onikisubat-kahramanmaras/temalar/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Son başvuru tarihi 31 Ağustos 2021 (24:00), başvuru adresi [email protected] https://www.istiklal.edu.tr/mmtf ve https://expo2023.org/ adresleri olacak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER