banner693

DOĞAKA Yönetim Kurulu toplantısı

DOĞAKA Yönetim Kurulu toplantısı

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansımızın 105. Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Kahramanmaraş’ta yaptı.

DOĞAKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın başkanlığında toplantı Kahramanmaraş Altınşehir Kuyumculuk İhtisas Küçük Sanayi Sitesi’nde yapıldı.

Doğan ile Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, DOĞAKA Genel Sekreter Vekili Oğuz Alibekiroğlu, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin Balcıoğlu ve ilgili kurum temsilcileri toplantı sonrası Kuyumcukent’te esnaf ve işçileri ziyaret etti.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Güngör, “Bugün Sayın Valilerimiz, DOĞAKA yetkililerimiz ve kurum temsilcilerimizle birlikte Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansımızın 105. Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdik. Toplantımıza katılmak için şehrimize gelen misafirlerimizi şehrimizde ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Şehirlerimizin turizm altyapısını ve sanayisini geliştirmek, genç istihdamını artırmak ve gençlerimizin kendi işlerinde istihdam edilmelerine destekte bulunmak için çeşitli projeler üzerinde istişarelerde bulunduk. Toplantımızın şehirlerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner694

banner706