Decathlon, 40’ıncı mağazasını Sanko Park’ta açtı

Decathlon, 40’ıncı mağazasını Sanko Park’ta açtı

Türkiye’nin 15 şehrinde mağazası ve e-ticaret sitesiyle sporseverlerin uğrak yeri olan Decathlon 40’ıncı mağazasını Sanko Park’ta açtı.

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’nin 15 şehrinde 40’a ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle ilgi görüyor. Türkiye’de sporu yaygınlaştırmayı hedefleyen Decathlon, bölgedeki sporseverlerle Sanko Park’taki mağazasında buluşacak.

Decathlon’un Sanko Park’ta mağazası, 2 bin 884 metrekare alanda sporseverlere 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sunmanın yanı sıra, mağaza içindeki spor alanlarıyla sporseverlerin yeni sporlar keşfetmelerini ve deneyimlemelerini de sağlayacak.

Sanko Park Genel Müdürü Niyazi Büyükaksu, dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliğini, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunması olarak açıkladı.

Şimdiye kadar olduğu gibi yine bir ilke imza attıklarını ve Avrupa’nın en büyük spor malzemeleri mağaza zinciri Decathlon’un 40’ıncı şubesini Gaziantep Sanko Park’ta açılmasını sağladıklarını kaydeden Büyükaksu, “Decathlon mağazası 70 farklı spor ürününü tek çatı altında buluşturuyor, tüm spor kategorilerinde geniş ürün yelpazesiyle faaliyet gösteriyor.” dedi.

Büyükaksu, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen açılış sonrası hizmete giren ve spor tutkunlarının ihtiyaçlarına yanıt veren Decathlon mağazasının en kaliteli ve en yeni ürünleri sunan tek nokta olacağına dikkat çekti.

Açılış sonrasında Sanko Park ana etkinlik alanına Decathlon ürünlerinden oluşan “Survivor Parkuru” kurularak çocuklara eğlenceli bir deneyim sunuldu.

Açılışa, SANKO Holding Gayrimenkul Direktörü Hilal Savcı, ve AVM Yönetimi de katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER